Witaj!

Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do tego, by rozpocząć naukę w naszej szkole.

REKRUTACJA 2019

Oferta dla absolwentów szkół gimnazjalnych
Wniosek dla absolwentów szkół gimnazjalnych
Oferta dla absolwentów szkół podstawowych
Wniosek dla absolwentów szkół podstawowych

Wybierając dalszą drogę kształcenia staraj się wybrać taki zawód, który najbardziej odpowiada Twoim zainteresowaniom. Odpowiednio wybrany przez Ciebie kierunek, da Ci dużo satysfakcji z nauki oraz możliwość osiągania sukcesów zarówno w szkole jak i w późniejszej pracy zawodowej 😉

Tu znajdziesz opis zawodów w których możesz podjąć naukę w naszej szkole

W razie wątpliwości zadzwoń do szkoły pod nr tel. (059) 843 31 78, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Regulamin i harmonogram  rekrutacji oraz informacja o kierunkach kształcenia umieszczone są na naszej stronie, a bezpośrednie linki do ważnych dokumentów znajdziej poniżej.

Ważne dokumenty:

Regulamin rekrutacji_2019
Harmonogram rekrutacji_2019
Warunki przyjęcia do klasy wielozawodowej
Skierowanie do szkoły dla młodocianego pracownika

Informacje dla kandydata:

UWAGA WAŻNE!

…na temat badań profilaktycznych
Upoważnienie rodzica do obecności w trakcie badania innej osoby

Dla kandydatów spoza terenu Słupska, ubiegających się o przyjęcie do szkoły, istnieje możliwość zakwaterowania w bursie szkolnej (informacje pod nr telefonu:  tel./fax. (59) 845-61-82, (59) 845-61-83, (59) 845-62-00).

Uwaga kandydaci! Ważny komunikat!