Konsultacje

konsultacje nauczycieli

w roku szkolnym 2019/2020

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Termin/miejsce
1 Adamczak Joanna czwartek 14.10  p. naucz.
2 Arcimowicz Leszek poniedziałek, 15.45 s.107
3 Babkiewicz Monika wtorek 15.50  s.204
4 Barchanowska Agnieszka poniedziałek 15.00 s. 217
5 Bąkowska Iwona poniedziałek 14.10, s.213
6 Brasewicz Arkadiusz wtorek  15.00 s. 305
7 Bulczak Halina poniedziałek 14.10 s.315
8 Burak Jarosław czwartek 15.45 s. gimn.
9 Chmara Jarosław wtorek 14.55 s.307
10 Chmielecka Elżbieta czwartek 15.00 s.106
11 Ćwil Tomasz piątek 14.10 s.203
12 Dacków Grzegorz wtorek  15.00 pokój C-12
13 Daczkowska Joanna piątek 15.00 , s. 303
15 Domagała Kamil wtorek 15.00 s. 214
16 Dukiewicz Mirosław poniedziałek 14.05 s.105
17 Ernestowicz Grzegorz poniedziałek 15.00 s. 207
18 Gołębiewska Monika poniedziałek 15.50 s.205
19 Hurec Anna wtorek 15.00 p. 29/s. 204
20 Jagiełło Aleksandra  wtorek 15.00. 102, p. naucz.
21 Józefowicz Małgorzata wtorek 15.00 s. 101
23 Kalita Dariusz wtorek 15.00 s.203
24 Karaźniewicz Edyta piątek 15.00 s. 212
25 Karnicka Małgorzata  wtorek 15.00 p. n-l/s. 304
27 Kądziela Kamila poniedziałek 15.45 s.312
28 Kierbić Krzysztof wtorek 15.00, s. 109
29 Kirkicka-Majchrzak Joanna czwartek 15.00 s. 103
30 Kolman Andrzej poniedziałek 15.45 s. 105
31 Korczyński Tomasz wtorek 15.00, s. 104
32 Korewo Krzysztof poniedziałek 14.10 s.110
34 Lelakowska Maria poniedziałek 8.00 (dla klasy 1t) p.n., dla pozostałych klas – piątek 15.00 s. 202/ p.n.
35 Lipski Dariusz poniedziałek 16.00 s. gimn.
37 Mularczyk Małgorzata poniedziałek 14.10 s. 104
38 Nawrot Katarzyna piątek 15.45 s. 301
40 Nowak Maciej piątek 14.10 s. 306
41 Otta Tomasz wtorek 15.00, s. 206
42 Partyka Iwona czwartek 14.10 s.215
43 Piechowska Anna poniedziałek  15.50 s.203
44 Pląska Aldona poniedziałek 15.00 gab. dyr..
45 Przyborowski Tadeusz piątek 15.00 s.102
47 Puchała Monika poniedziałek 15.50 s.109
48 Raczyńska Anna wtorek 15.00 s. 317 / WF
50 Rodziewicz Robert wtorek 15.00 s. gimn.
51 Rodziewicz Wioletta poniedziałek 15.45 p. wf
53 Rozenek Anna wtorek 15.00 s. 215/216
54 Ruciński Artur piątek 15.50 s.205
55 Semenowicz Piotr środa 15.45 s. gimn.
58 Stachyra-Kowalska Małgorzata piątek 15.00 s. 317
59 Stawiszyńska Anna poniedziałek 15.00 s. 105
60 Suchojad Krzysztof piątek 15.00 s. 307
62 Surma Monika środa 15.55 p. C-12
63 Szczygielski Andrzej poniedziałek 15.00 s. 316
64 Świętochowska Bożena wtorek 14.10 sala 314
66 Twardowska Sylwia poniedziałek 15.00  s. 313
67 Ulrych Maja środa 15.00 s.205
68 Witek Jakub  piątek 14.10 s.201
70 Wójtowicz-Błażejów Katarzyna piątek 15.00  s.106
71 Wróblewska Anna czwartek 15.00, p. naucz.
72 Zamojdzin Teresa środa 15.00 p. naucz.
73 Zawada Andrzej  środa 15.45 s. gimn.
74 Żmuda-Trzebiatowska Maja środa 14.10-14.55  p. naucz.