Konkursy pozaszkolne

Konkursy pozaszkolne

NASI LAUREACI W KONKURSACH POZASZKOLNYCH

styczeń 2019

W Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Fotograficznym, organizowanym przez MDK w Słupsku, nasi uczniowie zostali jego laureatami w kategorii FOTOGRAFIA.

Maria Treder z kl 1bH otrzymała nagrodę, a Maciek Stolarek z kl 2fI wyróżnienie.

Obie nagrodzone prace znalazły się również w folderze i na wystawie pokonkursowej.

listopad 2018

W VII Międzyszkolnym Konkursie Poezji i Pieśni Niemieckiej dla szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zajął uczeń z naszej szkoły Adam Poboży z klasy IIIcK.
Uczennice Patrycja Staszko i Samanta Wiszniewska z klasy IIdT w konkursie dotyczącym wiedzy o krajach niemieckojęzycznych zajęły również I miejsce.

listopad 2018

Uczennica klasy 2 dT Klaudia Ogórek zdobyła II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Literackim Bo moja wolność to… w kategorii tekst prozatorski. Bardzo cieszymy się z sukcesu Klaudii, gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów literackich.( A może jakaś powieść…?)