Zdjęcie przedstawia tenisistki z Zespołu Szkół Elektryk

Zwycięstwo tenisistek w Człuchowie!

Nasze tenisistki zajęły 1 miejsce w półfinałach rywalizacji wojewódzkiej w tenisie stołowym, które odbyły się 19.1.2021 r. w Człuchowie.

Tym samym awansowały do finałów wojewódzkich.

Wielkie Gratulacje.

 

Zdjęcie przedstawia tenisistki z Zespołu Szkół Elektryk

 


Zdjęcie przedstawia tenisistki z Zespołu Szkół Elektryk

1. miejsce w tenisie stołowym!

9.11 odbyły się zawody w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym dziewcząt. Nasza reprezentacja w składzie : Samanta Muca kl 3 t i Martyna Hedeszyńska kl 1 ap, zajęła 1 miejsce.

Gratulujemy.

Zdjęcie przedstawia tenisistki z Zespołu Szkół Elektryk

 



Zdjęcie przedstawia uczniów na wycieczce

Wycieczka do Gdańska

Klasy 1ht, 1z, 2tz,3t były uczestnikami wycieczki do Gdańska – wizyta w Muzeum II Wojny Światowej, muzeum mającym na celu upowszechniać i pielęgnować wiedzę o II Wojnie Światowej, o jej ofiarach i bohaterach. Wizyta w Centrum Nauki Experyment w Gdyni–centrum nauki i edukacji, instytucja popularyzująca naukę w formie interaktywnych instalacji i pokazów. Stawia sobie za cel łączenie nauki i zabawy

foto galeria


Zdjęcie informujące o nowych wydarzeniach

Sukces naszych lekkoatletów

W miniony wtorek 05.10.2021 r. odbyły się na stadionie 650-lecia indywidualne zawody lekkoatletyczne w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży, nasi zawodnicy zdobyli 6 medali:

złote:
Modest Rękawek z kl IV dI w biegu na 400m,
Jakub Nielub z klasy II htG w skoku wzwyż,
Hanna Grabowska z kl II h w skoku w dal,

srebrne medale zdobyli:
Kacper Strzałka z kl III a w skoku w dal,
Hanna Grabowska w skoku wzwyż

i brązowy
Moodest Rękawek w biegu na 100 m,

wielkie brawa dla naszych lekkoatletów.

 

Dyplom: Modest Rekawek

Dyplom: Modest Rekawek

Dyplom: Hanna Grabowska

Dyplom: Hanna Grabowska

Dyplom: Jakub Nielub


Zdjęcie przedstawia dyplom za zajęcie przez Damiana Piczaka pierwszego miejsca w biegach przełajowych

Słupska Olimpiada Młodzieży

Damian Piczak zajął I miejsce w drużynowych biegach przełajowych w Słupskiej Olimpiadzie młodzieży


Zdjęcie przedstawia tabliczkę z napisem "Dzień dziecka"

Dzień Dziecka

Drodzy Uczniowie

Z okazji Dnia Dziecka
Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły składają Wam najserdeczniejsze życzenia.
Życzymy Wam:
radości w każdej sekundzie, uśmiechu w każdej minucie,
pogody ducha w każdej godzinie, szczęścia przez całe życie.
Żyjcie tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniajcie każdą chwilę tak, aby wspominać ją z radością.
Czerpcie energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
Szukajcie w sobie siły i entuzjazmu.

Z okazji Dnia Dziecka oraz powrotu uczniów do szkoły zapraszamy wszystkich: uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły do udziału w szkolnym festynie RAZEM, który odbędzie się 2 czerwca 2021 r. na boisku szkolnym.

Szczegóły organizacyjne przekażą wychowawcy. ZAPRASZAMY.


Zdjęcie przedstawia Panią Prezydent z młodzieżą

Nasz uczeń Jakub Nielub otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Słupska

Mamy zaszczyt poinformować, że we wtorek 9 marca 2021 roku w Teatrze Rondo, nasz uczeń klasy 2htG Jakub Nielub otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Słupska Krystyny Danileckiej- Wojewódzkiej, za osiągnięcia sportowe w 2020 roku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Zdjęcie przedstawia dyplom

I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Wojewódzkich w tenisie stołowym

13 stycznia, nasza uczennica Samanta Muca zajęła I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Wojewódzkich Juniorek-Juniorów w Tenisie Stołowym.


Zdjęcie informujące o nowych wydarzeniach

Sukcesy sportowe uczniów Zespołu Szkół „Elektryk” w Słupsku.

W jesiennej edycji Słupskiej Olimpiady Młodzieży w lekkiej atletyce, organizowanym przez Słupski Związek Sportowy, nasi uczniowie odnosili sukcesy, zajmując czołowe lokaty w różnych dyscyplinach:

– Modest Rękawek – I. miejsce z biegu na 1500 m.
– Mateusz Ćwikliński – I. miejsce w rzucie oszczepem
– Jakub Nielub – I. miejsce w skoku w dal i skoku wzwyż
– Patrycja Halecka – I. miejsce w rzucie oszczepem
– Hanna Grabowska – I. miejsce w koku w dal, skoku wzwyż i biegu na 100 m.


Wybierz język / translate »