Zdjęcie informujące o nowych wydarzeniach

Spotkanie z wychowawcami

Kategorie : informacje bieżące

ZAPRASZAMY rodziców/prawnych opiekunów uczniów na spotkania z wychowawcami, które odbędą się 22.11.2022 r. o godz. 16.00 w wyznaczonych salach.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

 

W dniu 22.11.2022 r. o godz. 16.00 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów:

Lp. Klasa Zawód/szkoła Wychowawca Sala
Technikum nr 1
1.       1ae T/technik automatyk/elektryk p. Joanna Daczkowska 303
2.       1hz T/technik hotelarstwa/ żywienia i usług gastronomicznych p. Marzena Jędrych 101
3.       1i T/informatyk p. Kamila Kądziela 314
4.       1p T/technik programista p. Małgorzata Stachyra-Kowalska 317
5.       1t T/technik organizacji turystyki p. Leszek Arcimowicz 107
6.        2ap T/technik programista/automatyk p. Kamil Domagała 214
7.        2ei T/technik elektryk/informatyk p. Sylwia Twardowska 313
8.        2ht T/technik hotelarstwa/ organizacji turystyki p. Joanna Adamczak 206
9.        2z T/technik żywienia i usług gastronomicznych p. Aleksandra Wolak 102
3ap T/technik programista/automatyk p. Dariusz Kalita 203
3ei T/technik elektryk/informatyk p. Monika Babkiewicz 204
12.    3h T/technik hotelarstwa p. Anna Rozenek 216
13.    3tz T/technik organizacji turystyki/żywienia i usług gastronomicznych  p. Małgorzata Karnicka 304
14.    4a T/technik automatyk p. Monika Puchała 110
15.    4ei T/technik elektryk/informatyk p. Jarosław Chmara 106
16.    4hz T/hotelarstwa/ żywienia i usług gastronomicznych p. Agnieszka Barchanowska 217
17.    4p T/technik programista p. Monika Gołębiewska 105
18.    4t T/technik organizacji turystyki p. Wioleta Rodziewicz 315
19.    4aeG T/technik automatyk/elektryk p. Dorota Kozłowska 215
20.    4ipG T/technik informatyk/programista p. Maciej Nowak 306
21.    4htG T/technik hotelarstwa/organizacji turystyki p. Maja Żmuda-Trzebiatowska 201
22.    4zG T/technik żywienia i usług gastronomicznych p. Andrzej Szczygielski 316
23.    OP Oddział Przygotowawczy p. Maja Witka-Jeżewska 103
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
1.        1Bc BS/cukiernik p. Małgorzata Romankiewicz-Częścik 301
2.        1Be BS/elektryk p. Marzena Rostek-Mołdoch 302
3.        1Bk BS/kucharz p. Agnieszka Zielińska 104
4.        2Bek BS/ elektryk/kucharz p. Wioletta Karpińska 202

 

 

 

 


Wybierz język / translate »