Zdjęcie informujące o nowych wydarzeniach

Śladami słupskich murali

Kategorie : informacje bieżące

III miejsce w grze miejskiej „Śladami słupskich murali”:

Alichniewicz Martyna

Bieniek Wiktoria

Demydenko Veronika

Derda Julia

Krywuć Karolina

Magda Roksana

gratulujemy


dyplom


Porządkowanie Lasku Południowego – fotostory

Kategorie : informacje bieżące

Wspólne wyjście klasy 1 hz i udział w akcji porządkowania Lasku Południowego w Słupsku.


Zdjęcie informujące o nowych wydarzeniach

Harmonogram spotkań z rodzicami – aktualizacja!

Kategorie : informacje bieżące

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

 W dniu 13.09.2022 r. o godz. 16.00 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów:

  • klas pierwszych z dyrektorem szkoły i wychowawcami w auli szkolnej, a następnie z wychowawcami w wyznaczonych salach,
  • klas II, III i IV (po szkole podstawowej) z wychowawcami w wyznaczonych salach
Lp. Klasa Zawód/szkoła Wychowawca Sala
Technikum nr 1
1.       1ae T/technik automatyk/elektryk p. Joanna Daczkowska 303
2.       1hz T/technik hotelarstwa/ żywienia i usług gastronomicznych p. Marzena Jędrych 101
3.       1i T/informatyk p. Kamila Kądziela 314
4.       1p T/technik programista p. Małgorzata Stachyra-Kowalska 317
5.        2ap T/technik programista/automatyk p. Kamil Domagała 214
6.        2ei T/technik elektryk/informatyk p. Sylwia Twardowska 313
7.        2ht T/technik hotelarstwa/ organizacji turystyki p. Joanna Adamczak 206
8.        2z T/technik żywienia i usług gastronomicznych p. Aleksandra Wolak 102
9.   3ap T/technik programista/automatyk p. Dariusz Kalita 203
10.  3ei T/technik elektryk/informatyk p. Monika Babkiewicz 204
11.    3h T/technik hotelarstwa p. Anna Rozenek 216
12.    3tz T/technik organizacji turystyki/żywienia i usług gastronomicznych  p. Małgorzata Karnicka 304
13.    4a T/technik automatyk p. Monika Puchała 110
14.    4ei T/technik elektryk/informatyk p. Jarosław Chmara 106
15.    4hz T/hotelarstwa/ żywienia i usług gastronomicznych p. Agnieszka Barchanowska 217
16.    4p T/technik programista p. Monika Gołębiewska 105
17.    4t T/technik organizacji turystyki p. Wioleta Rodziewicz 315
18.    OP Oddział Przygotowawczy p. Maja Witka-Jeżewska 103
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
1.        1Bc BS/cukiernik p. Małgorzata Romankiewicz-Częścik 301
2.        1Be BS/elektryk p. Marzena Rostek-Mołdoch 302
3.        1Bk BS/kucharz p. Agnieszka Zielińska 316
4.        2Bek BS/ elektryk/kucharz p. Wioletta Karpińska 202

 W dniu 14.09.2022 r. o godz. 16.00 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów:

  • klas czwartych (maturalnych) z dyrektorem szkoły i wychowawcami w auli szkolnej, a następnie z wychowawcami w wyznaczonych salach
Lp. Klasa Zawód/szkoła Wychowawca Sala
1.        4aeG T/technik automatyk/elektryk p. Dorota Kozłowska 215
2.        4ipG T/technik informatyk/programista p. Maciej Nowak 306
3.        4htG T/technik hotelarstwa/organizacji turystyki p. Maja Żmuda-Trzebiatowska 201
4.        4zG T/technik żywienia i usług gastronomicznych p. Andrzej Szczygielski 316

                     


Wybierz język / translate »