Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Zdjęcie informujące o nowych wydarzeniach

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 nastąpi 01.09.2022 r.

na dziedzińcu szkoły z dyrekcją  i wychowawcami, następnie w salach   z wychowawcami :

  • 9.00 – klasy I
  • 11.00 – klasy II i III

 

w auli z dyrektorem, następnie w salach z wychowawcami

  • 12.00 – klasy IV

 

Spotkania z wychowawcami odbędą się w wyznaczonych salach:

Lp. Klasa Zawód/szkoła Wychowawca Sala
Klasy I
1.         1ae T/technik automatyk/elektryk p. Joanna Daczkowska 303
2.         1hz T/technik hotelarstwa/żywienia i usług gastronomicznych p. Marzena Jędrych 101
3.         1i T/informatyk p. Kamila Kądziela 315
4.         1p T/programista p. Małgorzata Stachyra-Kowalska 317
5.         1t T/technik organizacji turystyki p. Leszek Arcimowicz 107
6.         1Bc B/cukiernik p. Małgorzata Romankieiwcz-Częścik 103
7.         1 Be B/elektryk p. Marzena Rostek-Mołdoch 314
8.         1Bk B/kucharz p. Agnieszka Zielińska 217
Klasy II
9.         2ap T/technik automatyk/programista p. Kamil Domagała 214
10.     2ei T/technik elektryk/informatyk p. Sylwia Twardowska 313
11.     2ht T/technik hotelarstwa/technik organizacji turystyki p. Joanna Adamczak 206
12.     2z T/ technik żywienia i usług gastronomicznych p. Aleksandra Wolak 102
13.     2Bek B/elektryk/kucharz p. Wioleta Karpińska 202
Klasy III
1.         3ap T/technik automatyk/programista p. Dariusz Kalita 203
2.         3ei T/technik elektryk/informatyk p. Monika Babkiewicz 204
3.         3h T/technik hotelarstwa p. Anna Rozenek 216
4.         3tz T/ technik organizacji turystyki/technik żywienia i usług gastronomicznych p. Małgorzata Karnicka 304
Klasy IV
5.         4ei T/technik elektryk/informatyk p. Jarosław Chmara 106
6.         4hz T/technik hotelarstwa/żywienia i usług gastronomicznych p. Agnieszka Barchanowska 217
7.         4t T/ technik organizacji turystyki/technik żywienia i usług gastronomicznych p. Wioletta Rodziewicz 314
8.         4a T/technik automatyk p. Monika Puchała 109
9.         4p T/technik programista p. Monika Gołębiewska 201
10.     4aeG T/technik elektryk/automatyk p. Dorota Kozłowska 215
11.     4htG T/technik hotelarstwa/ organizacji turystyki p. Maja Żmuda-Trzebiatowska 103
12.     4ipG T/technik informatyk/programista p. Maciej Nowak 306
13.     4zG T/technik żywienia i usług gastronomicznych p. Andrzej Szczygielski 316

 


Log out of this account

Leave a Reply

Wybierz język / translate »