Porozumienie o współpracy z firmą MARKOS

Kategorie : informacje bieżące

23 sierpnia 2022 w pracowni elektrycznej Zespołu Szkół „Elektryk” im. Noblistów Polskich w Słupsku podpisano porozumienie o współpracy w zakresie kształcenia dualnego z firmą MARKOS

Na mocy porozumienia MARKOS Sp. z o.o. zobowiązał się do przyjęcia w roku szkolnym 2022/2023 na praktyczną naukę zawodu grupę dwudziestu uczniów rozpoczynających kształcenie w zawodzie elektryk. Zgodnie z ustaleniami, podczas wyznaczonych dni w tygodniu, będą zdobywać w firmie wiedzę praktyczną, zgodnie z obowiązującym programem nauczania dla tego zawodu oraz kulturą organizacji pracy w przedsiębiorstwie.

– Możliwość zdobywania kompetencji zawodowych przez młodzież od doświadczonych specjalistów jest ogromną wartością projektu współpracy, który daje gwarancję  kompleksowego przygotowania uczniów do możliwie jak najlepszego wejścia na rynek pracy.

Grupa uczniów, która we wrześniu rozpocznie naukę w zawodzie elektryk, będzie miała możliwość realizowania praktycznej nauki zawodu  przez najbliższe trzy lata w firmie MARKOS,  z czasem staną się częścią jej zespołu. Pierwsi uczniowie objęci dualnym systemem kształcenia opuszczą mury słupskiego Elektryka w 2025 roku.

Przedstawiciele Zespołu Szkół „Elektryk” im. Noblistów Polskich w Słupsku oraz MARKOS mają nadzieję, że zainicjowana współpraca w kształceniu dualnym rozwijać się będzie o jej nowe formy w  przyszłości.

 

 


Zdjęcie informujące o nowych wydarzeniach

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Kategorie : informacje bieżące

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 nastąpi 01.09.2022 r.

na dziedzińcu szkoły z dyrekcją  i wychowawcami, następnie w salach   z wychowawcami :

  • 9.00 – klasy I
  • 11.00 – klasy II i III

 

w auli z dyrektorem, następnie w salach z wychowawcami

  • 12.00 – klasy IV

 

Spotkania z wychowawcami odbędą się w wyznaczonych salach:

Lp. Klasa Zawód/szkoła Wychowawca Sala
Klasy I
1.         1ae T/technik automatyk/elektryk p. Joanna Daczkowska 303
2.         1hz T/technik hotelarstwa/żywienia i usług gastronomicznych p. Marzena Jędrych 101
3.         1i T/informatyk p. Kamila Kądziela 315
4.         1p T/programista p. Małgorzata Stachyra-Kowalska 317
5.         1t T/technik organizacji turystyki p. Leszek Arcimowicz 107
6.         1Bc B/cukiernik p. Małgorzata Romankieiwcz-Częścik 103
7.         1 Be B/elektryk p. Marzena Rostek-Mołdoch 314
8.         1Bk B/kucharz p. Agnieszka Zielińska 217
Klasy II
9.         2ap T/technik automatyk/programista p. Kamil Domagała 214
10.     2ei T/technik elektryk/informatyk p. Sylwia Twardowska 313
11.     2ht T/technik hotelarstwa/technik organizacji turystyki p. Joanna Adamczak 206
12.     2z T/ technik żywienia i usług gastronomicznych p. Aleksandra Wolak 102
13.     2Bek B/elektryk/kucharz p. Wioleta Karpińska 202
Klasy III
1.         3ap T/technik automatyk/programista p. Dariusz Kalita 203
2.         3ei T/technik elektryk/informatyk p. Monika Babkiewicz 204
3.         3h T/technik hotelarstwa p. Anna Rozenek 216
4.         3tz T/ technik organizacji turystyki/technik żywienia i usług gastronomicznych p. Małgorzata Karnicka 304
Klasy IV
5.         4ei T/technik elektryk/informatyk p. Jarosław Chmara 106
6.         4hz T/technik hotelarstwa/żywienia i usług gastronomicznych p. Agnieszka Barchanowska 217
7.         4t T/ technik organizacji turystyki/technik żywienia i usług gastronomicznych p. Wioletta Rodziewicz 314
8.         4a T/technik automatyk p. Monika Puchała 109
9.         4p T/technik programista p. Monika Gołębiewska 201
10.     4aeG T/technik elektryk/automatyk p. Dorota Kozłowska 215
11.     4htG T/technik hotelarstwa/ organizacji turystyki p. Maja Żmuda-Trzebiatowska 103
12.     4ipG T/technik informatyk/programista p. Maciej Nowak 306
13.     4zG T/technik żywienia i usług gastronomicznych p. Andrzej Szczygielski 316

 


Wybierz język / translate »