Dzień niepodległości 2021

Dzień niepodległości Rzeczpospolitej Polskiej jest dla wielu Polaków jednym z najważniejszych dni w roku. Ta symboliczna data klęski Niemiec podczas I wojny światowej to powód do świętowania dla wszystkich patriotów. Również w naszej szkole nie zabrakło uroczystości patriotycznych.

W dniu 10 listopada o godzinie 11:11 został odśpiewany hymn Polski. Także huczną uroczystość przygotowali nasi uczniowie podczas apelu.
Atmosferę lat ubiegłych zapewniła inscenizacja tzw. gazeciarzy, którzy spieszyli poinformować o minionych wydarzeniach. Dodatkowo występ został uświetniony przez Martynę i Weronikę, które przekazały patriotyczną energię wykonując kilka piosenek. Podniosłości nadał także nasz uczeń przygrywając na pianinie elektrycznym. Nie zabrakło też krótkiego filmu obrazującego realia tamtych czasów.

Fotorelacja dostępna na Facebook’u szkoły oraz w galerii pod linkiem poniżej.
Przeżyjmy to jeszcze raz!

Log out of this account