Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 nastąpi 01.09.2020 r.

według następującego porządku:

godz. 9.00 – klasy II w salach z wychowawcami

godz. 10.00 – klasy III w salach z wychowawcami

godz. 11.00 – klasy I na dziedzińcu szkoły z dyrekcją i wychowawcami, następnie w salach z wychowawcami

godz. 13.00 – klasy IV:
4aE, 4bH, 4cK w auli z dyrektorem, następnie w salach z wychowawcami
4dT, 4eI, 4fI w salach z wychowawcami, o godz. 13.45 w auli z dyrektorem

 

Ważne:         przy wejściu  do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk;

                        należy zachować dystans społeczny 1,5m.;

                        obowiązkowo należy używać maseczki lub przyłbicy;

                        proszę przynieść własne przybory do pisania (długopis, notes)

 

Spotkania z wychowawcami odbędą się w wyznaczonych salach:

Lp. Klasa Zawód/szkoła Wychowawca Sala
Klasy I
1.         1ap T/technik automatyk/programista p. Dariusz Kalita 101
2.         1ei T/technik elektryk/informatyk p. Monika Babkiewicz 102
3.         1h T/technik hotelarstwa p. Maja Ulrych 214
4.         1tz T/ technik organizacji turystyki/technik żywienia i usług gastronomicznych p. Anna Raczyńska 215
Klasy II
5.         2ei T/technik elektryk/informatyk p. Jarosław Chmara 204
6.         2hz T/technik hotelarstwa/żywienia i usług gastronomicznych p. Agnieszka Barchanowska 315
7.         2t T/ technik organizacji turystyki/technik żywienia i usług gastronomicznych p. Wioletta Rodziewicz 303
8.         2a T/technik automatyk p. Monika Puchała 106
9.         2p T/technik programista p. Monika Gołębiewska 202
10.     2aeG T/technik elektryk/automatyk p. Bożena Świętochowska 201
11.     2htG T/technik hotelarstwa/ organizacji turystyki p. Maja Żmuda-Trzebiatowska 314
12.     2ipG T/technik informatyk/programista p. Anna Rozenek 203
13.     2zG T/technik żywienia i usług gastronomicznych p. Andrzej Szczygielski 216
14.     2Bg BS/ integracyjna: cukiernik, pracownik pomocniczy gastronomii p. Katarzyna Nawrot 212
15.     2Bf BS/wielozawodowa p. Halina Bulczak 215
16.     2BfG BS/wielozawodowa p. Piotr Semenowicz 214
Klasy III
17.     3aE T/technik elektronik/elektryk p. Edyta Karaźniewicz 213
18.     3bH T/technik hotelarstwa p. Tomasz Korczyński 317
19.     3cK T/technik żywienia i usług gastronomicznych p. Anna Wróblewska 217
20.     3dI T/ technik informatyk p. Kamila Kądziela 103
21.     3eI T/technik informatyk p. Małgorzata Stachyra-Kowalska 104
22.     3f BS/wielozawodowa p. Robert Rodziewicz 313
Klasy IV
23.     4aE T/technik elektronik/elektryk p. Sylwia Twardowska 105
24.     4bH T/technik hotelarstwa p. Leszek Arcimowicz

zast. J. Kirkicka-Majchrzak

316
25.     4cK T/technik żywienia i usług gastronomicznych p. Aleksandra Jagiełło 205
26.     4dT T/ technik obsługi turystycznej p. Iwona Bąkowska 312
27.     4eI T/technik informatyk p. Jakub Witek 302
28.     4fI T/technik informatyk/ technik teleinformatyk p. Kamil Domagała 301