Stypendyści w zawodzie technik elektryk

Kategorie : informacje bieżące

Nagrody dla najlepszych uczniów Zespołu Szkół „Elektryk” w zawodzie technik elektryk

Koniec roku szkolnego to nie tylko początek wakacji, ale także podsumowanie pracy uczniów w czasie tak trudnego dla nich roku 2019/2020.

Energa-Operator S.A. postanowiła uhonorować 4 najlepszych uczniów kształcących się w zawodzie technik elektryk nagrodami rzeczowymi, doceniając ich wysiłek i zaangażowanie oraz motywując do dalszej pracy.

Energa-Operator S.A., pragnąc promować edukację w dziedzinie energetyki, elektryki i dostrzegając konieczność odpowiedniego przygotowania adeptów zawodu do wejścia na rynek pracy, od kilku lat funduje również stypendia dla najlepszych przyszłych techników elektryków.

Tegoroczni stypendyści:

Radosław Rodziewicz, ucz. kl. IV

Michał Koba, ucz. kl. III

Szymon Rybacki i Krystian Nieckarz, ucz. kl. I

uzyskali również w tym roku szkolnym najlepsze wyniki w nauce i to oni otrzymali nagrody rzeczowe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.