II miejsce na XIX Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Kategorie : informacje bieżące

W sobotę, 18 stycznia uczniowie z naszej szkoły, z zespołu „duet bez nazwy” – Weronika Marcjan, Martyna Czekalska, Daniel Szmigiero i Czarek Chmielowiec, wyśpiewali w konkursowych zmaganiach XIX Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Jezierzycach II miejsce w kategorii zespoły, oraz otrzymali nagrodę Starosty Słupskiego Pawła Lisowskiego. Gratulujemy!!!
Zespół, po występie w Jezierzycach, zmodyfikował nieco nazwę: duet² bez nazwy.

Fotogaleria >>>


Harmonogram spotkań z rodzicami

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

w dniu 07.01.2020 r. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie rodziców

z wychowawcami w wyznaczonych salach.

Lp. Klasa Zawód/szkoła Wychowawca Sala
1. 1ei T/technik elektryk/informatyk p. Jarosław Chmara 306
2. 1hz T/technik hotelarstwa p. Agnieszka Barchanowska 217
3. 1t T/ technik organizacji turystyki p. Wioletta Rodziewicz 204
4. 1a T/technik automatyk p. Monika Puchała 109
5. 1p T/technik programista p. Monika Gołębiewska 203
6. 1Bg BS/ integracyjna: cukiernik, prac. pomocniczy gastronomii p. Katarzyna Nawrot 101
7. 1Bf BS/wielozawodowa p. Halina Bulczak 315
8. 1aeG T/technik automatyk/elektryk p. Bożena Świętochowska 314
9.  1htG T/technik hotelarstwa/ organizacji turystyki p. Maja Żmuda-Trzebiatowskazast. Iwona Partyka 215
10. 1zG T/technik żywienia i usług gastronomicznych p. Andrzej Szczygielski 316
11. 1ipG T/ technik informatyk/programista p. Anna Rozenek 216
12. 1BfG BS/wielozawodowa p. Dariusz Lipski 105
13. 2aE T/technik elektronik/elektryk p. Edyta Karaźniewicz 212
14. 2bH T/technik hotelarstwa p. Tomasz Korczyński 104
15. 2cK T/technik żywienia i usług gastronomicznych p. Anna Wróblewska 301
16. 2dI T/technik informatyk p. Kamila Kądziela 312
17. 2eI T/technik informatyk p. M. Stachyra-Kowalska 317
18.  2f BS/wielozawodowa p. Robert Rodziewicz 206
19. 3aE T/technik elektronik/elektryk p. Sylwia Twardowska 313
20. 3bH T/technik hotelarstwa p. Leszek Arcimowicz 107
21. 3cK T/technik żywienia i usług gastron. p. Aleksandra Jagiełło 102
22. 3dT T/ technik obsługi turystycznej p. Iwona Bąkowska 213
23. 3eI T/technik informatyk p. Jakub Witek 201
24. 3fI T/technik informatyk/ technik teleinformatyk p. Kamil Domagała 214
25. 3f B/kucharz p. K. Wójtowicz-Błażejów 106
26.  3h B/wielozawodowa p. Maja Ulrych 103
27. 4aE T/technik elektronik/elektryk p. Krzysztof Kierbić 110
28. 4bH T/technik hotelarstwa p. Małgorzata Karnicka 304
29. 4cK T/technik żywienia i usług gastronomicznych p. Joanna Daczkowska  303
30. 4dT T/ technik obsługi turystycznej/ żywienia i usług gastronomicznych p. Joanna Adamczak 302
31. 4eI T/technik informatyk p. Maciej Nowak 207
32. 4fI T/technik informatyk/ technik teleinformatyk p. Anna Raczyńska 202