Turniej o tytuł Technika roku 2020

Z początkiem grudnia 2019 r. rusza szkolny Turniej o zaszczytny tytuł Technika Roku 2020, w którym udział mogą wziąć uczniowie wszystkich klas technikalnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku.

Turniej kończy się w czerwcu 2020 roku, jego zwycięzca otrzyma tytuł Technika Roku 2020, puchar Dyrektora Szkoły oraz atrakcyjną nagrodę rzeczową, a wszyscy aktywni uczestnicy Turnieju pamiątkowe dyplomy.

Uczniów zainteresowanych prosimy o uważne zapoznanie się z Regulaminem Turnieju, który został opublikowany na internetowej stronie Szkoły. Zgłoszenia do Turnieju przyjmowane są do końca listopada 2019 roku wyłącznie za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus (na adres p. Krzysztofa Suchojada) wraz z podaniem swojego adresu mailowego. Dodatkowych informacji w kwestiach związanych z Turniejem udziela p. Krzysztof Suchojad (sala 307).