Zdjęcie przedstawia uczniów i nauczyciel podczas wręczenia stypendiów Energa

Stypendyści ENERGA OPERATOR SA

Kategorie : informacje bieżące

31 października 2019 r. uczniowie Technikum nr 1, kształcący się w zawodzie technik elektryk, zostali docenieni za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce i otrzymali wsparcie od ENERGI_OPERATOR SPÓŁKI AKCYJNEJ w postaci stypendiów fundowanych dla uczniów klas patronackich.
Takie stypendia przyznawane są dwa razy w roku i może uzyskać je nawet 10 uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią ważoną. Wspólne działania Szkoły i ENERGI OPERATOR SA mają na celu promowanie edukacji w dziedzinie energetyki, elektryki oraz odpowiednie przygotowanie absolwentów szkoły do podjęcia pracy zawodowej. W zakresie tych działań pozostaje również współorganizowanie praktyk zawodowych.
W tym semestrze stypendia fundowane z rąk Dyrektora Generalnego ENERGI OPERATOR SA p. Michała Magdziarza otrzymali: Radosław Rodziewicz z kl. 4aE, Michał Koba i Michał Waluszkowski z kl. 3aE oraz Emil Łupina z kl. 2aE.
GRATULUJEMY stypendystom i zachęcamy wszystkich uczniów uczących się w zawodzie technik elektryk do ubiegania się o stypendium.

Fotogaleria >>>


Wybierz język / translate »