udział w Finale LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie

W miniony weekend (08-09.06.2019 r.) drużyna Technikum nr 1, reprezentująca Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Noblistów Polskich w Słupsku, wzięła udział w Finale LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie, grając w Counter-Strike: Global Offensive.

Turniej odbył się w Krakowie na Tauron Arenie.
Zespół, w skład którego weszło 5 uczniów: Marcin Andrzejczak (3eI T), Jakub Górnowicz (2fI T), Kordian Hackbarth (3fI T), Krzysztof Mikulski (3eI T), Krystian Ślędak (3eI T), wykazał się ogromną walecznością i determinacją, wygrywając w zaciętym pojedynku pierwszy mecz z późniejszymi finalistami turnieju.

W kolejnych starciach musiał uznać wyższość rywali, przegrywając o włos z zespołami reprezentującymi klasy e-sportowe.

Udział w turnieju był dla uczniów niezwykłą przygodą i dał szansę sprawdzić się w grze z najlepszymi. Zdobyte doświadczenia z pewnością zaowocują w przyszłości.

Opiekunem zespołu był nauczyciel przedmiotów informatycznych, p. Maciej Nowak.

Gratulujemy drużynie i jej opiekunowi, życząc dalszych sukcesów.

Partnerem wspierającym zespół była firma